top of page

KDE JSEM ZÍSKAL  HVĚZDY

🌟Moje první manažerská práce byla pro světovou síť Casin MGM, ale hazard mi neučaroval 
(kromě standardizace jsem se tady naučil, že milion dolarů ve dvackách váží 50, ve stovkách 10 kg,
do herny Casina nepatří hodiny a vybrané jídlo a pití zdarma stimuluje v mozku centrum odměn
a podporuje rizikové chování). 


🌟 Základy hotelnictví jsem získal v řetězci GOLDEN TULIP (tady mě naučili rakouský model vedení, hlava ve Vídni, ruce a nohy v Praze) Pracoval jsem v F&B, recepci a v Salesu. Jako obchodní ředitel jsem dva roky vedl hotel **** v Praze (nedělní služby v recepci, nošení kufrů, vyřizování stížností, lítání na světové veletrhy, první mobil, první overbooking).


🌟 15 let jsem vedl odd. S&M  řetězce OREA HOTELS (transformace frustrovaných lidí ve vybydlených ubytovacích zařízeních odborů na hotelový řetězec byla nejsilnější a zároveň nejkrásnější manažerskou zkušeností plné úžasných lidí, více jak 12 let už jsem pryč a pořád tu značku mám rád a jejich nové logo se jim fakt povedlo).


🌟 Založil jsem Institut pracovní psychodiagnostiky
(s cílem v okamžiku, kdy se objeví šediny odejít z marketingu do lidských zdrojů) a jsem spoluautorem testu Accent Assessment Tool, testoval jsem přes 5000 manažerů.
🌟 Vyhledal jsem a mentoroval desítky GM a DOSM hotelů.
​🌟 Otevřel a zavedl jsem nezávislé hotely v ČR i v zahraničí.
🌟 Realizoval jsem více než 500 tréninků a kurzů.
🌟 Jsem autorem kurzu komunikace podle typu osobnosti (Uvědomuji si, jak zásadně můžeme výsledky ovlivnit pouhým výběrem správných slov).
🌟 Zaváděl jsem standardy ve více než  70 hotelech.
🌟 Tři velké hotely jsem prodal a tři velké kupoval.
🌟 Jeden jsem se skvělým týmem dostal v rekordním čase do zisku.
🌟 Jeden hotel jsem přebíral s personálem, který druhý měsíc nedostával mzdu. Postavit se před lidi, kterým firma dlužila bylo nekomfortní. Ale propouštět personál, na který hotel už neměl rozpočet, bylo zatím nejtěžší.
🌟 Díky lidem, se kterými jsem pracoval, jsem tím, kým jsem. Přesvědčivým  kreativním vizionářem, který má rád čísla i lidi.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt
bottom of page